3Dcleaning úklidová společnost

O nás

Společnost 3D Cleaning patří mezi významné úklidové společnosti na českém trhu. Zabezpečujeme pravidelné úklidy interiérů, zimní údržbu, údržbu zeleně i jednorázové a speciální úklidy (postavební, výškové apod.)


Naše společnost klade velký důraz na pečlivý výběr pracovníků. Všichni pracovníci jsou před nástupem na pracoviště seznámeni s požadovanými pracovními úkony, technologií prováděných prací, bezpečností práce a protipožární ochranou. Každý zaměstnanec je vybaven identifikačním štítkem, a v případě přání zákazníka i jednotným pracovním oblečením. Každý pracovník má přidělený pracovní úsek a pracovní doba je přizpůsobena požadavkům zákazníka. V případě absence (nemoc, dovolená) firma poskytuje plnohodnotný zástup. U všech pracovníků je samozřejmý čistý trestní rejstřík, flexibilita a slušné vystupování.Dostupnost

V době od 8:00 do 17:00 hod je společnost dosažitelná na centrálním dispečinku (mobilní i pevná linka, e-mail). V další denní i noční době, 365 dní v roce, 24 hodin denně je k dispozici servisní a havarijní info linka a pro případy okamžitého řešení (nutný servis, havárie, okamžitý úklid) je v pohotovosti servisní technik a speciální úklidová četa.